Money can't buy happiness, but it can buy PCBs
My initial estimates placed the per-board cost, for a run of 50, at around $65 each. Do the math and that's $3,250. I try to run my YouTube channel as a business; that is, I want it to be self-sustaining. So far that's worked out, but $3k was a...